Dobrý den, jmenuji se Nikola Hartenberger a DESIGN je mou vášní. Zabývám se navrhováním interiérů – vytvářením jak bytových, tak i komerčních prostor. Kreativní činnosti se věnuji již dlouhou dobu, začalo to studiem grafiky, které mi pomohlo rozvinout estetické cítění a schopnost prostorově vnímat, následně jsem se dostala k samotnému interiérovému designu a studiem na AVE Art v Ostravě. Jsem otevřená novým podnětům a trendům, nechávám se inspirovat všemi možnými podněty a díky tomu jsem schopna vytvořit nejen alternativní, ale i klasické prostředí tak, jak si zákazník přeje. Práce mne baví, mým hlavním cílem je, aby zákazník odcházel více než maximálně spokojen. Důležité je pro mne se do zákazníka vcítit a následně vytvořit prostředí a z něj plynoucí atmosféru, přesně podle zákazníkovy chutě.

Kreativní práci se věnuji i ve volném čase. Své návrhy jsem schopna obohatit o vlastní dekorace a obrazy. Věnuji se malbě originálních obrazů na plátna větších formátů a tvorbě enkaustických obrazů a autorských tisků. Také se věnuji šití a recyklaci nábytku. Jsem ráda, když mohu něco, co chtěl jiný člověk vyhodit „zachránit“ a vytvořit z něj něco krásného – dělat staré „novým“.

Vzhledem ke své zkušenosti s tvorbou grafiky jsem schopna nabídnout i tyto služby. Jedná se především o tvorbu logotypu, úpravu fotek a tvorbu plakátů.

Těším se na naši budoucí spolupráci!